Phantom Blade Zero - Official Launch Trailer Wyświetlenia, statystyki i wykres z 30 dni
„Phantom Blade Zero - Official Launch Trailer” od Phantom Blade Zero ma 8,2 mln wyświetleń na YouTube. W ciągu ostatnich 24 godzin zyskał +5,3 mln wyświetleń. Dziś jest na listach YouTube w 5 krajach, najwyżej na #17 miejscu (kraj: Hongkong).
Polska: poza dzisiejszą listą; na liście przez 1 z ostatnich 30 dni, najwyżej #8.
Miejsca na listach dziś
Wyświetlenia w ostatnich 30 dniach
Tabela dziennych wyświetleń
| Data | Wyświetlenia łącznie | Przyrost |
|---|---|---|
| 24 paź 2026 | 8,162,651 | +5,3 mln |
| 23 paź 2026 | 2,838,750 | +1,7 mln |
| 22 paź 2026 | 1,150,412 | +1,2 mln |
Liczba krajów na listach na czasie dziennie
Dlaczego jest na czasie
- Zasięg globalny: dziś na czasie w 5 krajach, najwyżej #17 (kraj: Hongkong).
- Szybki start: opublikowany 2 dni temu i już 8,2 mln wyświetleń.
- Najlepszy dzień: +5,3 mln wyświetleń (24 paź).
- Zaangażowanie: 4,0 polubień i 0,4 komentarzy na 1000 wyświetleń.
- Wytrwałość: na listach krajów przez 3 z ostatnich 30 dni.
Statystyki
- Opublikowano
- 22 paź 2026
- Długość
- 3:12
- Średnio wyświetleń dziennie
- 3 mln
- Polubienia na 1000 wyświetleń
- 4,0
- Najlepsze miejsce
- #2 · Tajwan
- Dni na listach krajów
- 3
- Kraje z notowaniem
- 16
- Komentarze na 1000 wyświetleń
- 0,4
O tym filmie
- Kanał
- Phantom Blade Zero
- Opublikowano
- 22 paź 2026
- Długość
- 3:12
Również na czasie: Hongkong
ATEEZ(에이티즈) - 'Drip' Official MVKQ ENTERTAINMENT · 6,4 mln wyświetleń
If You Escape, You Win $1,000,000MrBeast Gaming · 45,2 mln wyświetleń
NMIXX(엔믹스) “긴 소원 (Birthday Wish)” M/VJYP Entertainment · 21,9 mln wyświetleń
Crush (크러쉬) - '삐그덕 (Feat. 아이유)' MVCrush · 4,2 mln wyświetleń
IVE 아이브 'Looks Can Kill' MVSTARSHIP · 18 mln wyświetleń
Najczęstsze pytania
Ile wyświetleń ma „Phantom Blade Zero - Official Launch Trailer”?
Na dzień 24 paź 2026 „Phantom Blade Zero - Official Launch Trailer” ma 8,2 mln wyświetleń na YouTube. W ciągu ostatnich 24 godzin zyskał 5,3 mln wyświetleń.
Kiedy ukazał się „Phantom Blade Zero - Official Launch Trailer”?
Opublikowany przez Phantom Blade Zero 22 paź 2026 (2 dni temu).
W jakich krajach „Phantom Blade Zero - Official Launch Trailer” jest na czasie?
Dziś jest na listach YouTube w 5 krajach: Hongkong, Hiszpania, Singapur, Holandia, Australia.
Ile polubień ma „Phantom Blade Zero - Official Launch Trailer”?
32,8 tys. polubień i 3,3 tys. komentarzy – 4,0 polubień na 1000 wyświetleń.
Statystyki z YouTube Data API, aktualizowane codziennie. YouthVid nie hostuje filmów: odtwarzacz to oficjalne osadzenie YouTube.